Centiel کمپانی سوئیسی است که با تعهد و علاقمندی بسیار گام های مهمی در جهت نوآوری در طراحی،کیفیت محصول و تأمین نیاز مشتری برداشته است.

با توجه به تجزیه و تحلیل تخصصی خرابی ها و خطاها و تحقیقات جمع آوری شده از 25 سال تجربه کار در مراکز داده های مهم و مختلف ،در راستای کاهش خطرات ناشی از خرابی یو پی اس، جلوگیری از اشتباهات پر هزینه و افزایش بازدهی دستگاه، راه حل های حفاظت از قدرت در یو پی اس های Centiel به بالاترین سطح دسترسی رسیده است.
با کمک تجربه طولانی در طراحی دستگاه های ماژولار،فناوری ماژول هوشمند (IMT) ارائه شده که با بکارگیری تمامی سخت افزارها (مدارهای قدرت) و نرم افزار (هوشمند سازی،نظارت و مدیریت) قادر خواهد بود که بصورت کاملاً مستقل عمل نماید.هر گاه خطایی در داخل یک ماژول اتفاق بیفتد مابقی ماژولها به کار خود ادامه خواهند داد و تأمین خروجی مطمئن و حفاظت شده به بارهای حساس بدون وقفه ادامه یابد.
این در حالی است که در طراحی Centiel سعی بر آن شده تا کوچکترین نواقص و ایراداتی که حتی برخی از برندهای مطرح جهان نیز نادیده گرفته بودند،برطرف شود.تا بتوان با حاشیه اطمینان بسیار بالا مصرف کننده ها و مراکز داده های حساس را به دستگاه های ماژولار Centiel سپرد.

ما با شور و شوق برای طراحی خلاقانه ،کیفیت محصول، حمایت از مشتری،در دسترس بودن در مراکز داده و محل نصب و برنامه ریزی جهت مدیریت بحران متعهد می شویم.

مزیت رقابتی ما براساس:

  • نوع نگرش
  • سیستم مدیریت مستقیم
  • ساختار سازمانی بدون واسطه
  • تصمیم گیری سریع
متکی خواهد بود.

 

ما با سرعت بالا در حال تبدیل ایده های جدید به محصولات پیشرفته تر هستیم که با احساس قوی همبستگی میان مدیریت تیم طراحی و نیروی کار امکان پذیر می باشد.ما ارزش زیادی برای نیروی کار حرفه ای و متخصص قائل هستیم و بر این اساس در جهت آموزش افراد مستقر در شرکت و خارج از شرکت از جمله مشتریان فعالیت های قابل توجهی انجام دادیم.
اقدامات این شرکت با استفاده از منابع متخصص و تجارب در جهت بهبود عملکرد راهکارهای نوین در ارائه محصولات و خدمات به فراتر از انتظارات مشتری تبدیل خواهد شد.